Yorkshire Terrier Satılık Safkan Yavrular

PAYLAŞ
Yorkshire Terrier Satılık Safkan Yavrular

Köpeğin Özellikleri:

  • IRK
  • CİNSİ
  • ANNE
  • BABA
  • DOĞUM TARİHİ
  • TESLİM TARİHİ

Köpeğin Seceresi:


Açıklama:

Yorkshire Terrier, her zaman sevimliliği ile bilenen ve küçük köpek ırkları arasında kendine yer edinmiş köpeklerden biridir. Küçük boyutuna rağmen, güçlü bir koruyucu içgüdüsü ve sahibiyle olan kalp bağı ile dünyanın en iyi köpeklerinden biridir. İnsanlara karşı her zaman bağlılığını gösterir ve apartmanlarda yetişmek için de son derece uygundur.Bir İngiliz cinsi olarak dikkat çeken ve Yorkshire Terrier satılık olarak sitemizde bulabileceğiniz bir köpek cinsidir. Yorkshire Terrier, Malta, Skye ve Paisley terrier ailelerine mensup olarak yetiştirilirler. Dünyanın en küçük ve en güzel köpeklerinden biri olan Yorkshire Terrier, uzun tüyleriyle herkesi şaşırtıyor. Sahibini hayatın merkezine koyan ve onlara evinizin kapılarını açan bu cins köpeklere herkes sahip olmak istiyor.
Yorkshire Terrier Özellikleri
Yorkshire Terrier özellikleri ve yapısı ile dikkat çeken ve herkesin beğenisini kazanan bir İngiliz köpeğidir. En bilindik karakteristik özelliği sevgi dolu, cesur ve sadık oluşudur. Genellikle bal rengi, kahverengi ve siyah tonlarında olan uzun ve yumuşak tüyleriyle mutlaka onlardan birine sahip olmak isteyeceksiniz. Yorkshire Terrier satılık olarak Türkiye’de de bulabileceğiniz bir köpek cinsidir.
Cesaret Köpeği Yorkshire Terrier
Ufak tefek küçük boyuna sakın aldanmayın. Yorkshire Terrier, görüp görebileceğiniz en cesur köpek ırkları arasındadır. Dışarıdan küçük bir köpek gibi görünse de sahibini korumak için inanılmaz bir cesaret gösterir. Yabancı bir köpek gördüğünde kendisini tehdit olarak algılayan Yorkshire Terrier, bu nedenle saldırgan davranışlara maruz kalmaktadır. Bu nedenle, sık sık problem yaşayabilecekleri için Yorkshire Terrier’leri ile açık havada tasmasız olarak gezdirmemelisiniz.
Yorkshire Terrier Köpeğinin Karakteri
Yorkshire Terrier cinsinin ailesi kesinlikle bu hayattaki en önemli şeydir. Yorkshire Terrier inanılmaz derecede insan dostudur ve tutarlı bir sadakat gösterir. Akıllı yapısı ile ne dediğinizi anlar. Küçük çocuklarla birlikte aynı ortamda yalnız bırakılmamalıdır. Çünkü bazen saldırganlık gösterebilir. Evde küçük bir çocuğunuz varsa, bir Yorkshire Terrier yavrusu evlat edinmeyi düşünün. Bu şekilde erken yaşlardan itibaren çocuklarla olacağı için daha sakin ve uyumlu olacaktır. Yorkshire Terrier satılık almak istiyorsanız bunu yanında başka hayvanlarım da olsun diyorsanız, hem Yorkshire Terrier’i hem de diğer evcil hayvan için yavru olarak sahiplenmek daha sağlıklı bir seçimdir. Yorkshire Terrier’i kesinlikle bir insanın sahip olabileceği en sadık köpektir.
Yorkshire Terrier Bakımı
Yorkshire Terrier satılık olanlardan bir tane sahiplenmek isterseniz bakım özelliklerini de bilmelisiniz. yorkshire terrier‘in bakımı ve beslenmesi ilk başta biraz göz korkutucu olabilir, ancak alıştıktan sonra aslında rutin hale gelebilir. Yorkshire Terrier kürkü ipeksi yumuşaklıkta. İnce ve uzundur. Bu nedenle her gün taranmalıdır. Aksi takdirde saçlar karışacak ve bağlanacaktır. Ayrıca sürekli taramanın bir diğer önemli özelliği de cildin nefes almasıdır. Uzun tüyleri nedeniyle Yorkshire Terrier bazı cilt problemleri yaşayabilir. Yorkshire Terrier, ev hayatı için mükemmel bir köpektir. Bu nedenle özel bir egzersiz programına gerek yoktur.
Günlük tuvalet ihtiyaçları için dışarı çıkartmak egzersiz için yeterli olacaktır. Bu cinsin tüyleri uzun olmasına rağmen soğuğa karşı son derece hassastır. Bu nedenle dışarı çıktığınızda köpekler için özel olarak üretilmiş köpek kazakları giyebilirsiniz.Ayrıca Yorkshire Terrier hipoalerjenik köpek ırklarından biridir. Uzun tüylerine rağmen alerjik reaksiyonlar göstermezler. Bunun için Yorkshire Terrier satılık olarak sahiplenmek isteyeceksiniz. Bakımı ile ilgili olarak ayrıca son derece dikkatli bir köpek olan Yorkshire Terrier’lerin yemek ve su kapları günlük olarak temizlenmelidir.
Yorkshire Terrier Eğitilebilir Mi?
Yorkshire Terrier, akıllı köpek ırklarından biridir. Sahibinin ne dediğini anlar ve komutlara mutlaka yanıt verir. Yorkshire Terrier cinsi köpekleri sahibine çok bağlı olduğu için öncelikle onu üzen hareketlerden kaçınır. Siz bir de köpek sahiplenmek isterseniz sitemizden köpek alımı yapabilirsiniz.


Fotoğrafları:


İletişime Geç: