Yavru Alman Kurdu Fiyat ve Özellikleri

PAYLAŞ
Yavru Alman Kurdu Fiyat ve Özellikleri

Köpeğin Özellikleri:

  • IRK
  • CİNSİ
  • ANNE
  • BABA
  • DOĞUM TARİHİ
  • TESLİM TARİHİ

Köpeğin Seceresi:


Açıklama:

Gösterişi ve ihtişamlı duruşu ile herkesi cezbeden ve herkeste sahiplenme duygusu oluşturan Alman kurtları genellikle yavru olarak sahipleniliyor. Bu konuda da yavru Alman kurdu fiyatları  her zaman merak edilen ve araştırılan konular arasında olmuştur. Türkiye’de ve dünyada belirlenen cins standartlarını en iyi şekilde temsil eden Alman kurtları garantili olarak satışa sunuluyor. Pek çok köpek türünün bulunabileceği sitemizde özellikle Alman kurtları en fazla incelenen ve aranan köpek cinsleri arasında bulunuyor.

Alman Kurdunun Özellikleri Nelerdir?

Boyut ve büyüme özelliği açısında büyük köpekler arasında bulunurlar. Boyları erkek Alman kurtları ve dişi Alman kurtlarında değişiklik gösterir. Erkek olanlar genellikle daha çok büyürler ve daha ağır olurlar. Erkek Alman kurtlarının 70 santime kadar boyları çıkabiliyor iken dişi olanlar ise en fazla 55-60 santim oluyorlar. Boylarına ve sağlıklı beslenmelerine bağlım olarak ağırlıkları da farklılık gösterebiliyor. Alman kurtlarının ömürleri genellikle 15 yılı geçmiyor. Eğer bir Alman kurdu sahibiyseniz ve köpeğiniz 10 yaşını geçmişse artık yaşlı bir köpektir. Size daha çok yavru olanlarını tavsiye ediyoruz. Yavru Alman kurdu fiyatları  da daha ekonomik olarak sizlere sunuluyor.

Alman Kurdu Evde Beslenir Mi?

Yavru Alman Kurdu fiyatları çok uygun iken elbette bir yavru da siz almak iteceksiniz. Peki, satın aldığınız Alman kurdunu evinizde besleyebilir misiniz? Buna da karar vermelisiniz. Genel olarak sert bir mizaca sahip olan bu cins köpekler çevresindekileri koruma içgüdüsü ile hareket ederler. Olası bir tehlike karşısında hiç tereddüt etmeden ortaya atılırlar. Sert mizaç onların iyi bir eğitim almalarını zorunlu kılar. Eğer köpeğinizin yeterince sosyalleşmesini ve evde sizinle yaşamasını istiyorsanız onunla sürekli ilgilenmeli ve iyi bir eğitim vermelisiniz. Bu eğitim yapılırsa çocuklu aile ortamında rahatlıkla bakılabilir. Bu köpek cinsleri genellikle bir bahçeye ihtiyaçları vardır.

Alman Kurdunun Eğitimi

Terbiye ve eğitimlerde en çok tercih edilen ırklardan biridir. Bunun sebebi Alman kurdunun zeki, itaatkâr, cesur ve koruyucu bir karaktere sahip olmasındandır. Zekâsı nedeniyle öğrenme kabiliyeti yüksektir. Sahiplerini çok iyi tanır ve dinlerler. Bu yüzden birçok spor ve antrenman aktivitesinde kullanılan bir köpek ırkıdır. Bahçe ortamı, bir köpeğin egzersiz yapması ve stres atması için uygun bir ortamdır. Bir köpek yavrusu varsa, bir yıla kadar dairede tutulabilir. Oturma ortamı, köpeğin eklem sorunları geliştirmesini önler. Yavru Alman Kurdu fiyatları sizin onları sahiplenmeniz ve iyi bir şekilde eğiterek büyütmeniz için şimdilerde en uygun şekildedir. Tüy yapısına gelince, Alman kurtları tüyleri bakımından farklılık gösterebilirler. Bazıları yoğun ve kısa tüylü iken bazıları yoğun ama uzun tüylere sahip olabiliyor. Dalgalı tüye sahip olan Alman kurtları da var.

Yavru Alman Kurdunun Bakımı

Her köpek sahibi, sahip olduğu yavrulara en iyi koşulları vermek ve en iyi şekilde bakmak ister. Bu endişe yersiz değildir çünkü köpeğinizin beslenmesi, doğru yetiştirilmesi ve sağlığının korunması gibi birçok sorumluluk vardır. Eğer sahiplenmişseniz tüm bu sorumlulukları da göze almışsınız demektir. Daha önce evcil hayvan arkadaşı edinmiş bir kişi, yeni satın aldığı hayvanlara kolaylıkla bakma deneyimine sahip olmuştur. Ancak, ilk kez bir evcil hayvan sahiplendiğinizde korku hissetmeniz normaldir. Çünkü evcil hayvanınızın bambaşka bir dünyası var. Yavru Alman Kurdu fiyatları şimdilerde çok uygun siz de bir köpek sahibi olabilirsiniz. Bir köpek yavrusu sahiplenen bir kişi, belirli konularda temel bilgileri öğrenmelidir. Bu; Bakım, beslenme, eğitim, sağlıklı yaşam ve son olarak ilk yardımdan oluşur. Ancak bu zahmetlerine karşılık size verecekleri iyi dostluk vazgeçilmezdir. Siz de sitemizden köpek alımı yapabilirsiniz.


Fotoğrafları:


İletişime Geç: