Süs Köpekleri Fiyatları

PAYLAŞ
Süs Köpekleri Fiyatları

Köpeğin Özellikleri:

  • IRK
  • CİNSİ
  • ANNE
  • BABA
  • DOĞUM TARİHİ
  • TESLİM TARİHİ

Köpeğin Seceresi:


Açıklama:

Günlük yaşamınızda yalnızlığınızı paylaşacak, size dost olacak ve hiçbir zaman sorun çıkarmayacak olan sevimli hayvanlardan siz de sahiplenmek isteyeceksiniz.Köpek sahiplenmeyi düşünenlerin en çok araştırdığı konu Süs köpekleri fiyatlarıoluyor.Buna cevap vermek için ne tür bir köpek istediğiniz çok önemli.Safkan köpek fiyatları cinsine, yaşına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Süs Köpeği Cinsleri Nelerdir? 

Bugün en çok canlı hayvan sahiplenmek isteyenlerin tercihleri süs köpeklerinden yana oluyor. Çünkü sahibine karşı büyük oranda sadık ve sevimli bir dost olmayı başarabilen süs köpekleri sahibini hiç üzmüyor.En çok tercih edilen süs köpekleri cinsleri nelerdir diye merak edenlere ise, tamamı büyümeyen doğduğu günden bu yana fiziksel olarak fazla gelişim göstermeyen cinsler olmak üzere, Maltese Terrier, Yorkshire Terrierdir.

Toy Poodle,Boo Köpek, Pug, Cavalier, Schnauzer, Pekinez ve Fransız Bulldog ya da sosis köpeği gibi cinsleri örnek olarak verme noktasında durabiliriz.Tüm bu köpeklerin haricinde de özellikleChihuahua, Bichon Frise, Cocker, Papillon ve Pincher cinsi köpekleri de bulabilirsiniz.Peki, süs köpekleri fiyatları ne kadar, süs köpekleri çok mu pahalı, bu soruların da cevabını bulacaksınız.

Süs Köpekleri Fiyatları Ne Kadar? 

Acaba çok mu pahalıya alırım derdi herkesi düşündürüyor.Oysaki her bütçeye ve tercihe göre cins süs köpekleri bulmak mümkün.Tabi olarak Türkiye’de yetiştirilmedikleri ve neredeyse tamamının ihraç olduğu düşünülürse elbette çok da ucuz oldukları söylenemez.Ancak verdiğiniz paraya mutlaka değecek ve size muhteşem bir arkadaşlık yapacaklardır.Süs köpekleri fiyatları ve fiyat aralığını belirleyen kriterler diğer cinslere göre daha farklı yapılandırılmıştır.Bunun nedeni ise son zamanlarda köpek cinslerinin çokça tercih edilmesi ve adeta bir fenomen olmalarıdır.

Bu cinslerin fiyatını etkileyen faktörler arasında cinsiyet durumu, soyağacı ve yaşı ve diğer özellikleri sıralanabilir.Bazı minyatür köpek ırkları arasındaki renk farklılıkları da fiyatı etkiler.Öncelikle hayatımıza dahil edeceğimiz köpeklerin tımar, beslenme ve egzersiz ihtiyaçları ile ilgili tüm konuları araştırıp öğrenmekte fayda var.

Süs Köpeklerinin Bakımı Nasıl Yapılır? 

Her birinin farklı özelliği olan süs köpeklerinin bakım ve beslenme özellikleri de muhakkak farklı olacak.Fiyatları diğer orta ve büyük ırklara göre daha yüksek olmasına rağmen süs köpeklerini genellikle bahçesiz hanelerde beslemek daha doğru karardır.Bu cins ırklar, beslenme, tımar ve yetiştirme konusunda her bakımdan orta ve büyük ırklardan farklı bir iletişim konseptine sahiptir. Yetişkin bir süs köpeğinin tüy uzunluğu, boyu ve kilosu diğer ırklara göre daha küçük olmaktadır.Bu küçük sevimli süs köpekleri fiyatları herkes tarafından merak ediliyor.Bu konuda sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Süs köpekleri fiyatları kadar onların bakımları konusunda da bilgi sahibi olmalısınız.Bazı cinslerin bakımı zor ve uzun zaman alan bu sevimli küçük köpek yavruları, evlerde sizinle birlikte yaşamayı severler. Ancak evcil köpek bakımı da oldukça önemlidir ve aynı evde yaşadıkları için gerek temizlik, beslenme ve diğer bakımlarına çok dikkat etmek gerekir.Köpek bakıcıları ya da sahipleri onlarla adeta evin bir bireyi gibi ilgilenmeli ve bakımlarını ihmal etmemelidirler. Ancak bu cinsler çok da alışık olmadığımız cins ve ırklar olduğu için bakımlarına özel bilgileri bilmek de önemli.Sahiplenmek isteyeceğiniz köpekle birlikte bakımları için de bir kılavuz alabilirsiniz.Bu cins süs köpeklerinin bakımları genel olarak birbirine benzer olsa da köpeklerin yaşına, cinsine ve türüne bağlı olarak bazı farklılıklar da göstermeleri mümkündür.Her köpeğin kendine has özellikleri vardır.Hayatımızın vazgeçilmez yoldaşları arasında yer alan, yetişkinlikte bile minyatür boyları ile herkesin dikkatini çeken süs köpekleri asla yanınızdan ayırmayacağınız dostlarınız olacak.Sitemizden köpek alımı yapabilirsiniz.


Fotoğrafları:


İletişime Geç: