Satılık Labrador Retriever Yavruları Secereli

PAYLAŞ
Satılık Labrador Retriever Yavruları Secereli

Köpeğin Özellikleri:

  • IRK
  • CİNSİ
  • ANNE
  • BABA
  • DOĞUM TARİHİ
  • TESLİM TARİHİ

Köpeğin Seceresi:


Açıklama:

Labrador Retriever yavruları, av köpeği ailesi içindeki popülaritesini her zaman korumuştur. Bir Labrador yavrusu, sayfalar yazıp çizerek anlatılamaz. Klasik bir söz vardır: “Yaşandığını söyleyemezsin” ve Labrador Retriever cinsi tam da budur. Labrador yavruları bir apartman dairesinde aile köpeği olarak, arka bahçesi olan bir evde aile ve bahçe köpeği olarak ve en önemlisi sevecen tavrı ve karakteri ile gelen herkesi karşılayan bir rehber köpek olarak kullanılabilir. İnsanların büyük ölçüde kullandığı her yerdedir.

Labrador yavrularının cinsini bu şekilde anlatmak bu cins için yeterli olmayacaktır. Labrador köpeğinizle ilk tanıştığınızda, hayatınızda çok şeyin değiştiğini göreceksiniz. Bu nedenle köpek Dünya’sında (World of Dogs) Labrador ırkına ayrı bir bölümayırmak gerekir. Labrador eğitiminden Labrador özelliklerine kadar White Labrador, Black Labrador ve Brown (ukala) Labrador renklerini anlatmak gerekirse.

Labrador Yavruları

Labrador köpeği nedir ve onları habitatımıza dahil etmek için Labrador yavrularını yetiştirirken nelere dikkat etmeliyiz?Bir Labrador yavrusunun gerçek adı bir Labrador Retriever cinsidir ve ülkemizde Labrador Retriever olarak bilinir. Ülkemizde en popüler köpek ırklarından biri olduğu için insanların ilgisini çeken sevimli mi sevimli bir köpek ırkıdır. Labrador Retriever yavruları sarı, siyah ve kahverengi renkleri mevcuttur. Güçlü ve uzun ömürlü bir köpek ırkıdır.

Labrador Özellikleri ve Bakımı

Bir Labrador Retriever yavruları  köpeğinin özellikleri evde beslenmek için de uygun olsa da, günde en az 2-3 saat yeterli miktarda açık havada egzersiz yapmalıdır. Bahçeli bir ev onun için en iyi alternatiftir ve fazla enerjiden dolayı sürekli hareket halinde olduğu için rahat edecektir. Labradorlar, uygun şekilde eğitilmezlerse açgözlü olma eğilimindedir, bu nedenle yemek ve egzersiz arasında iyi bir denge sağlamak önemlidir.

Labrador Yavrusu Özellikleri

Labrador  Retriever  yavruları, eğitilmesi çok kolay olan mükemmel bir köpek türüdür, çünkü bu cins son derece zekidir ve eğitimli köpekler listesinde ilk onda yer alır. Bu ilk ondaki köpekler komutları anlayabilir ve uygulayabilir, genellikle onları beş kez tekrar eder. Tabii bunun için köpek yetiştiricisi olmanız gerekiyor ama bu gerekli değil. Rekabete çok uygun bir cins olduğu bilinen Labradorlar çok arkadaş canlısıdır ancak genç yaşta iyi sosyalleşmeleri gerekir. Labrador, ortalama ömrü 10-13 yıl olan bir ırktır. Duyarlı olduğu hastalıklar kalça ve dirsek eklemlerinin displazisi, ilerleyici retinal atrofidir.

Labrador Retriever  özelliklerine sahip çok sabırlı ve duygusal olarak savunmasız bir köpek ırkıdır. Sahibine karşı çok sadık ve itaatkar bir ırktır. Hareket etmeyi seviyor çünkü çok fazla enerjiye ihtiyacı var. Irkından dolayı suda oynamak onun için büyük bir eğlencedir. Labrador  Retriever  yavrularıözelinde çocuklarla arası oldukça iyidir. Her zaman ailesiyle birlikte olmak ister, bu yüzden bu arka bahçede kalan ve her zaman orada kalan bir cins değildir. Yavruluk döneminde iyi bir sosyalleşme sağlanırsa yabancılara karşı kolayca karşı çıkabilirler.

Labrador bir av köpeğidir ve bekçi veya bekçi köpeği olarak görev yapamazlar ancak Golden Retriever ırkından daha iyi bir bekçi köpeği olduklarını söylemek yanlış olmaz. Yalnız bırakılırlarsa evdeki şeyleri bozma eğilimindedirler. Labradorlar çok güçlü bir boyun yapısına sahiptir, bu nedenle tasmasını çekmeden hareket ettirmeye özen gösterilmeli ve uygun egzersizleri yapmanız önemlidir. Bu köpeklerin biri yarışma kanalından diğeri av kanalından olmak üzere iki türü vardır. Labrador cinsi Golden Retriever cinsine göre daha aktif ve baskındır. Ayrıca saç sorunları Golden Retriever cinsine göre daha az görülür. Sitemizden köpek alımı yapabilirsiniz.


Fotoğrafları:


İletişime Geç: