Satılık Belçika Malinois SCR Kayıtlı

PAYLAŞ
Satılık Belçika Malinois SCR Kayıtlı

Köpeğin Özellikleri:

  • IRK
  • CİNSİ
  • ANNE
  • BABA
  • DOĞUM TARİHİ
  • TESLİM TARİHİ

Köpeğin Seceresi:


Açıklama:

Irk olarak bakıldığı zaman Belçika çoban köpekleri olarak biliniyor. satılık belçika malinois almak isteyen kişiler titiz bir düzende bakmaları gerekiyor. Vücut sistemleri çok hassas olduğu için iyi bir bakıma ihtiyaçları vardır. Irk olarak bakıldığı zaman çoban köpeklerinin en değerli olanları olarak biliniyor. Uzun boyu olmasının yanı sıra bolca tüyleri bulunuyor. Groenendal köyünde yetişmiş, atik ve çevik köpek türüdür. Kendisini ve çevresini güvende hissetmek isteyen kişiler hemen alabilirler. Çünkü yakalamak istedikleri her türlü canlıyı anında yakalarlar. Yer ve omuz arasındaki mesafe yaklaşık 60 cm’den oluşuyor. Ağırlık ortalama olarak bakıldığı zaman 20 kg’den meydana geliyor. Görünüş olarak büyük ve cüsseli bir köpektir.
Satılık Belgian Malinois Duygusallığı
Satılık Belgian Malinois duygusal anlamda bağ kurmaktan hoşlanırlar. Duygusal anlamda sahiplerine çok bağlı kalırlar. Sahipleri dışarı çıktıklarında kendilerini özlemeye başlarlar. Bu durum eğer ki uzun bir zaman dilimini aşarsa, köpek kendi içinde strese girebilir. Stres oluşmaması için, çok uzun süre ayrı kalmamak gerekiyor. Sahibine karşı olan sadakati çok fazla olduğu için başkalarına karşı bir o kadar sinirlidir. Aynı sevgiyi ve saygıyı başkalarına karşı asla göstermez. Son derece maharetlidir ve hızlıdır. Sahiplerini üzecek davranışlarda çok az bulunuyorlar. Koruma ve çobanlık yapmak konusunda önde gelen köpek türüdür. Sahiplerinden ayrı kalmaları zihinlerinde tamamen gitmeleri ile eş değerdir. Bu nedenle sahipleri kendilerine güven vermeleri gerekiyor.
Satılık Belgian Malinois Koku Algıları
Satılık Belgian Malinois cinsinin koku algısı çok gelişmiştir. Aldıkları koku sayesinde herhangi bir kokain, uyuşturucu, ateş, patlayıcılar ve narkotik arama faaliyetlerinde görev alırlar. Arama kurtarma ekibinde ve kolluk kuvvetlerinde yer alırlar. ABD başta olmak üzere birçok ülkede yer alıyor. Siyasi alanlarda insanlara destek oluyor. Şüpheli yakalamalarda, kolaylık sağlar. Orta ve büyük türü olmak üzere tam anlamı ile bir çalışma köpeğidir. Hızlı ve koştukları yere kolayca ulaşırlar. Bedenlerinde herhangi bir yara izi meydana gelmez. İnsan gücünün çok çok ötesinde olan köpekler polislere arama kurtarma çalışmalarında destek veriyor. Duygusal ve aynı zamanda kendisine eğitim veren kişilere sadık kalır.
Satılık Belgian Malinois Sakinliği
Satılık Belgian Malinois herhangi bir yere gittiği zaman huzursuzluk çıkarmaz. Ortam ile tamamen uyum içinde kalır. Ortama tehlikeli birisi yaklaşır ise sahibini korumak adına saldırgan bir tutum içinde kalabilir. Bu durum, koruma amacı ile ilgilidir. Tüyleri bazen siyah bazen de kızıl renktedir. Yüz kısımlarına bakıldığı zaman adeta siyah bir maske varmış gibi görünür. İnsanların dikkatlerini kolayca üzerine çeker.
Belgian Malinois Satılık Kilosu
Belgian Malinois satılık Kilosu 30 veya 35’dir. Uzaktan bakıldığı zaman yaklaşık olarak 60 veya 61 cm arasında yükseklikleri bulunuyor. Dişi olanları kısa ve alçak boyu vardır. İyi bir şekilde bakımları yapılır ve eğitimli olur ise çok farklı olabilirler. Sosyal, atik, aktif, hızlı, zarar vermeyen, duygusal, sevimli özelliklere sahip olabilirler. Çok fazla kilosunun olması aktif olmasına engel olabilir. Bu nedenle, bedensel anlamda zarar görmemesi için mutlaka veteriner aracılığı ile kilo kontrolleri yapılmalıdır. Et yemeyi çok severler bu nedenle yağlı besinleri çok tüketmemeleri gerekiyor. Kendileri için uygun olan gIdasal mama türleri türleri vardır. Sitemiz üzerinde Satılık belçika malinois türleri vardır. Almak isteyen kişiler bizlerden bilgi alabilirler. Eğitimleri çok kolay olan türlerin, bakımları da kolaydır. Sadece günlük yaşamda dikkatli ve titiz davranmak gerekiyor. Bunların dışında insana yaşamına ekstra zararları yoktur. Tamamen insan yaşamına katkıları vardır. Sitemizden köpek alımı yapabilirsiniz.


Fotoğrafları:


İletişime Geç: