Pug Yavru Fiyatları

PAYLAŞ
Pug Yavru Fiyatları

Köpeğin Özellikleri:

  • IRK
  • CİNSİ
  • ANNE
  • BABA
  • DOĞUM TARİHİ
  • TESLİM TARİHİ

Köpeğin Seceresi:


Açıklama:

Pug yavru köpek türleri geçmişten günümüze dek en çok satın alınan köpek ırkları arasında yer alır. Sevecen ve bir o kadar da sempatik bir yapıya sahip olan bu köpek türleri ayrıca bugün daha düşük fiyatlardan satışa sunuluyor. Bu doğrultuda pug yavru fiyatları inceledikten sonra sizler de pug yavru köpek satın alabilirsiniz. Bu köpek yavrularının birçok özellikleri söz konusudur. Birçok köpek türlerinden farklı olarak daha dik bir vücut yapısına sahiptir. Bununla birlikte pug yavru köpekler eğitildiğinde sosyal çevreyle kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Pug yavru köpekler dış görünüş açısından sert bir yapı gösterebilir. Fakat bu köpek türleri gerçek anlamda oldukça uysal bir karakter yapısına sahiptirler.
Pug Yavru Köpekler Hakkında Bilinmesi Gerekenler
2022 yılında pug yavru fiyatları ek ücretsiz olarak aktarılır. Bu kapsamda sizler bu köpek türünü siteden satın alırken herhangi bir kargo bedeli ödemezsiniz. Kargo hizmet bedeli doğrudan köpek satış sitesi tarafından giderilir. Pug yavru köpek hakkında bilmeniz gereken birçok ayrıntılar söz konusudur. Bu köpek ırkının temel özelliklerinden biri en eski ırk olmasıdır. Bu nedenle pug köpek türünün ana vatanı Asya kıtası olduğunu belirtebiliriz. Son derece duygusal bir yapıya da sahip olan bu köpek türleri diğer köpek türlerinde olduğu gibi ısırmaya meyillidirler. Pug yavru köpekler sadece ev ortamında beslenebilirler.
Dışarda beslenmesi bu köpek türü yapısına göre pek uygun değildir. Bunun temel nedeni bu köpek türlerinin sıcak ve soğuktan hızlı bir şekilde etkilenmesidir. Ev ortamından uzaklaştıkları andan itibaren hızlı bir şekilde koşmaya başlarlar. Pug yavru köpekler günlük düzenli olarak egzersiz yapmaya gereksinim duyarlar. Çünkü bu köpek türleri hareketsiz yaşam tarzından hoşlanmazlar. Genellikle gün içerisinde daha hareketli olurlar.
Pug Yavru Köpeklerin Özellikleri
Her köpek türünün kendine özgü birtakım özellikleri söz konusudur. Bu bakımdan pug yavru fiyatları bu köpek ırkı da kendine has bazı özellikler taşıyor. Pug yavru köpeklerin temel özelliklerinden biri, ev ortamından hoşlanmasıdır. Bu nedenle daha çok ev ortamında insanlarla bir arada yer almaktan hoşlanır. Bir diğer özelliği ise, günlük egzersiz yapmaktan hoşlanmasıdır. Pek çok köpek türleri sosyal alanlarda yer alır. Fakat pug yavru köpeği ne kadar eğitilse de farklı sosyal çevrede yer almaktan hoşlanmazlar.
Pug Yavru Köpek Neden Beslenir?
Her köpek yavru türleri bazı nedenler doğrultusunda beslenebilir. İlk olarak pug yavru fiyatları düşük olması sebebiyle bu köpek türleri ülkemiz genelinden de yoğun olarak tercih ediliyor. Pug yavru köpek sevecen ve bir o kadar da insanlarla uyum sağladığından ev ortamı için beslenir. Bu köpek türleri özellikle sahibine karşı oldukça sadık ve güvenlik amaçlı olarak da görev üstlenir. Özellikle profesyonel bir şekilde eğitildiğinde sahibini her türden tehlikelere karşı koruyabilir. Bu köpek türlerinin beslenme alışkanlıkları daha kolaydır. Bu sebeple diğer yavru köpek türlerine oranla daha düşük miktardan köpek maması tüketebiliyorlar. Bu da köpek sahiplerinin mali yönden daha avantajlı kalması demektir.
Pug Yavru Köpek Bakımı
İlk olarak pug yavru fiyatları her yıl düzenli olarak da incelenebilir. Bu yavru köpeklerin günlük bakımı yapılmalıdır. Çünkü pug yavru köpek özellikle bahçe ve benzeri alanlarda egzersizler yapması sebebiyle kolayca kirlenebiliyor. Bu gibi durumlarda köpeğin her gün birkaç dakika kadar temizliğinin kaliteli köpek şampuan veya sabunu üzerinden yapılması önemlidir. Pug yavru köpek temizliğinde en iyi malzemelerin kullanılması köpek sağlığının korunması açısından son derece önemlidir. Pug yavru köpek bakım ve temizliği doğrudan sahibi tarafından yapılabilir. Çünkü yavru köpeklerin günlük bakımları herhangi deneyim gerektirmiyor. Türkiye’nin en kaliteli köpek satış sitemizden pug yavru köpeği satın alabilirsiniz.


Fotoğrafları:


İletişime Geç: