Pomeranian Boo Yavru Fiyatları

PAYLAŞ
Pomeranian Boo Yavru Fiyatları

Köpeğin Özellikleri:

  • IRK
  • CİNSİ
  • ANNE
  • BABA
  • DOĞUM TARİHİ
  • TESLİM TARİHİ

Köpeğin Seceresi:


Açıklama:

Boyları ortalama olarak 20 cm civarında olan pomeranian Boo köpek ırkı sevimli ve küçük köpek türleri arasında yer alır. Ülkemizde de beslenen pomeranian Boolar özellikle insanların yoğunlukta yaşadığı kalabalık ortamlarda yer almaktan hoşlanırlar. Diğer küçük köpek türlerinde olduğu gibi boolarda da uzun süre yalnız kalmaktan rahatsız olurlar. Yapıları itibariyle insanlarla aynı ortamda yer almaktan hoşlanırlar. Çünkü sosyal evcil köpeklerdir. Kolayca eğitilebilir ve ayrıca tatillerde dahi sahibiyle vakit geçirmekten zevk alırlar. 2022 yılında pomeranian boo yavru fiyatları her bütçeye uygundur. Bu köpek türleri fiyatları her yıl farklılık gösterir. Ülkemizdeki birçok pet shop mağaza ve web sayfalarında booların yüksek fiyattan satıldığını vurgulayabiliriz. Bu nedenle en düşük fiyat tarifesi sunulan köpek satış sitesi tercih edilebilir.
Pomeranian Boo Köpek Nedir?
Pomeranian boo farklı bir köpek ırkı olan fakat Türkiye genelinden de tercih edilen özel bir köpek türüdür. Pek çok özellikleri bulunan boolar ilgi ve sabırlı eğitimler neticesinde profesyonel birer oyuncu olabilirler. Son derece zeki olmaları sebebiyle yavruluk dönemlerinde dahi insanların kavramakta zorluk çektiği olayları kolayca algılayabilirler. Bugün pomeranian boo yavru fiyatları düşük olmasının ise birçok nedenleri vardır. İlk olarak bu köpek türleri sahibine karşı oldukça sadıktır. Her ortamda adapte olabilir. Yüksek motivasyonuyla dikkatleri üzerine çekebiliyor. Boolar farklı kürk renk tonlarına sahiptir. Fakat daha çok açık beyaz ve kahve renkli kürk renkleriyle popüler olmuşlardır.
Pomeranian Boo Köpek Bakımı
Booların bakımı kolaydır. Fakat özenli bir şekilde yapılması gerekir. Çünkü pomeranian boo yavrufiyatları incelendikten sonra bu köpek türünün günlük bakımı hakkında da bilgi alınmalıdır. Pomeranian booların günlük bakımında kaliteli bir köpek tarağı ve şampuanı tercih edilmelidir. Aktif doğal yapılarım sayesinde bu köpeklerde obezlik durumu pek meydana gelmez. Fakat günlük beslenmede genellikle yapıları itibariyle sebze ve meyve seçimi yapabilirler. En çok dikkat edilmesi gereken ayrıntı kürkleridir. Çünkü çift katmanlı kürk yapısına sahiptirler. Bu nedenle en azından haftalık 2-3 defa taranmaları önemlidir.
Pomeranian Boo Köpek Yavrusu Çok Havlar Mı?
Bazı köpek türleri özellikle yalnız kaldıklarında veya sahibi tarafından düşük düzeyde ilgi gördüklerinde havlama eğilimi gösterirler. Bu eylem bazen öyle noktalara ulaşır ki, çevrede yer alan insanları da rahatsız edebilir. Pomeranian boolar özellikle bu yönde temel itaat eğitimleri almalıdır. Aksi takdirde bu eylemi uzun süreli olarak gerçekleştirirler. Günlük bakımı ve taranması son derece önemlidir. Devamlı olarak bakım talep ederler. Pomeranian boolar doğrudan neşeli süs köpekleridir. Bu doğrultuda kalabalık toplu site alanlarında tercih edilebilirler. Pomeranian boolar temel itaat eğitimleri aldıklarında sahibine karşı mükemmel düzeyde sadık kalabilirler.
Pomeranian Boo Yavru Köpek Beslenmesi Nasıldır?
Köpekler de tıpkı insanlar gibi yüksek miktarda günlük beslenmesine gerek yoktur. Çünkü onlarda da bilinenin aksine küçük mide yapısı söz konusudur. Özellikle beslenme konusunda da eğitildiklerinde günlük düşük tahıllı ND mamaların kullanılması yeterlidir. Fakat bu köpeklerin yavruluk dönemlerinde yüksek kalori ve vitaminlere ihtiyaç duyması doğaldır. Bu nedenle yüksek vitamin ve kalori içerikli yavru köpek maması satın alınmalıdır.
Pomeranian Booların Fiziksel Yapıları
Her köpek ırkının fiziksel yapıları farklıdır. Bu nedenle pomeranian boo yavru fiyatları dışında booların fiziksel yapısı da farklıdır. Kökeni Almanya olan booların ortalama olarak yaşam süreleri 15 yıldır. Bu nedenle en uzun ömürlü köpek türleri arasında yer alırlar. Vücut ağırlıkları ise ortalama olarak 13 ila 15 kg aralığında yer alır. Boyları ise ortalama olarak 18 ila 30 cm aralığındadır. Kısa boylu olmaları sebebiyle kolayca hareket edebilirler.
Pomeranian Boolarda Duş Alımı
Satın aldığınız pomeranian boo yavru fiyatları yaz mevsimlerinde 3-4 haftada 1 kış mevsiminde ise 6-8 haftada bir kez duş aldırabilirsiniz. Sitemizden yavru köpek satın alabilirsiniz.


Fotoğrafları:


İletişime Geç: