Pekinez Yavrusu Fiyatları

PAYLAŞ
Pekinez Yavrusu Fiyatları

Köpeğin Özellikleri:

  • IRK
  • CİNSİ
  • ANNE
  • BABA
  • DOĞUM TARİHİ
  • TESLİM TARİHİ

Köpeğin Seceresi:


Açıklama:

Evinde köpek beslemek isteyenler için çok sevimli ve güzel bir cins olan Pekinez, küçük cins köpeklerden biridir. Uzun kürkleri ve sevimlilikleri ile dikkat çeken Pekinezler, bakımı kolay olmasa da ideal evcil hayvanlardır. Sahiplerine aşırı derecede bağlıdırlar ve tanımadıkları tüm canlılardan şüphe duyarlar. Pekinez çok eski bir köpek türüdür. Bu köpekler ilk ortaya çıktıklarında Çin’deki yerel inanışa göre kutsal kabul edilmişlerdi. Pekinez yavru fiyatları  da son derece uygun olarak sizlere sunulmaktadır. Çin’in arından tüm dünyaya yayılan bu köpek cinsi ülkemizde de oldukça popülerdir ve sıklıkla tercih edilirler. Siz de küçük ve sevimli bir dost edinebilir ve evinizde güzel anılar biriktirebilirsiniz.

Pekinez Genel Özellikleri

Küçük, tüylü ve sevimli görüntüleriyle herkesin ve özelliklere çocukların ve kadınların çok ilgisini çeken pekinez cinsi köpekler narin ve hassas köpeklerdir. Küçük cins bir köpektir. Yetişkin Pekinez köpekleri 3 kilodan en fazla 6,5 kilo ağırlığa kadar çıkabiliyorlar. Küçük ırk olmalarına rağmen dayanıklıdırlar. Boyları ise 15 ila 20 santimetre arasında değişir. Pekinez yavru fiyatları bu günlerde sıklıkla merak konusu oluyor ve herkes yavru pekinezlere ilgi duyuyor. Tüyleri genellikle krem veya kahverengi tonlarındadır, ancak renkli Pekinezler de bulmanız mümkün. Saçları uzun olduğu için bakımı zordur. Banyodan sonra mutlaka taranmalıdır ve hatta haftada birkaç kez tarayabilirsiniz.

Pekinez Köpekleri Karakter Özellikleri

Öyle küçük ve çelimsiz olduklarına aldanmayın sakın. Çok cesur ve kendine güvenen köpek oldukları bilinir. İnsanlarla iletişimleri aslında çok iyi ama evin dışındaki insanlardan genellikle uzak durmayı severler. Diğer evcil hayvanlarla pekiyi anlaşamazlar, ancak cinslerini tanırlar ve onlarla takılmaktan zevk alırlar. Uygun olan Pekinez yavru fiyatları ile siz de bir pekinez türü köpek sahiplenebilir ve evinizde çok güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Oyun oynamayı çok seven pekinez ırkı köpekler, oyuncu ve mutlu köpeklerdir. Bu hayvanlar özellikle tehlikeyi hissettiklerinde yoğun bir şekilde havlayarak sahiplerini uyarmaya çalışırlar. Oyun saatleri dışında dinlenmeyi sevdikleri için eğitim ihtiyaçları diğer köpek ırklarına göre daha azdır. Sahipleriyle vakit geçirmeyi severler, yalnız kalmayı hiç ama hiç sevmezler. Genellikle hassas ve duygusal köpeklerdir. Sahiplerinden yoğun bir sevgi beklerler. İstedikleri ilgiyi bulamayınca kırgınlık göstermeleri çok olasıdır.

Pekinez Köpeklerin Ömrü

Çok uygun olan Pekinez yavru fiyatları  ile size mutlaka bir yavru pekinez öneririz. Çünkü pekinez cinsi köpeklerin ortalama ömürleri 12 ila 15 yıl arasında değişmektedir. Pekinez, diğer küçük köpek ırkları gibi çok cesur olabilir ve küçük boylarına bakılmaksızın kendilerinden çok daha büyük köpeklerle savaşabilir. Bu nedenle sokakta yürürken tasmaları asla çıkarılmamalıdır. Aksi takdirde küçük arkadaşınız sorun yaşayabilir.

Pekinez Fiyatları

Bugün en çok Pekinez yavru fiyatları  araştırılıyor. Sizden kesinlikle her zaman yoğun ilgi bekleyen pekinezler, diğer evcil hayvanların varlığından da aslında rahatsız olur. Evinizde bir pekinez varsa bu rahatsızlığı nedeni ile başka bir evcil hayvanın barınması da zor olabilir. Kendi ırkıyla iyi geçinen Pekinezler oyunbaz hayvanlardır. Evde sakindirler ve dinlenmeyi severler. Egzersiz ihtiyacı günde en az bir kez dışarı çıkarak karşılanabilir. Küçük ırklar olmak, günlük yürüyüşler ve oyun oynamak, enerjiyi boşa harcamak için yeterli olacaktır. İnatçı ve duygusal yapıları onları yetiştirmeyi zorlaştırsa da, onlara sevgiyle davrandığınızda ve ödüllendirdiğinizde arzularınızı yerine getireceklerdir. Sahiplerine karşı bağımlı ve sadık olan pekinez köpeklerini siz de sahiplenerek onlara iyi bir eğitim verebilirsiniz. Bunun için sitemizden köpek alımı yapabilirsiniz.


Fotoğrafları:


İletişime Geç: