Kangal Yavru Fiyatları

PAYLAŞ
Kangal Yavru Fiyatları

Köpeğin Özellikleri:

  • IRK
  • CİNSİ
  • ANNE
  • BABA
  • DOĞUM TARİHİ
  • TESLİM TARİHİ

Köpeğin Seceresi:


Açıklama:

Büyük köpekler kategorisinde bulunan ve asil duruşu ile herkesin dikkatini çeken kangal köpekleri herkes tarafından hayranlıkla izleniyor. Yüzyıllardır varlıklarını devam ettiren kangal türleri, uzun yıllar çoban köpeği olarak kullanılmışlar. Günümüzde uluslararası platformlarda da tescilli olarak tanınan kangal köpekleri özel bir cins olarak tanımlanmıştır. Türkiye’de ‘köpek’ denilince ilk akla gelen kangal köpeğidir. Daha çok Sivas bölgesinde üretilen kangallar, Sivas Kangal Köpeği cindi ile Karabaş cinsi olarak herkes tarafından bilinir. Son zamanlarda daha çok merak edilen kangallar kangal yavru fiyatları İle de gündemde.
Kangal Köpeklerinin Özellikleri
Asalet onlar için kesinlikle en uygun kavramdır. İri ve güçlü yapıları ve sadık oluşları ile çok beğenilen köpekler, adeta düşmanlara korku salar. İyi bir koruyucu ve sadık bir köpektir. Çok güçlü yapılarına rağmen son derece uysal ve söz dinleyen bu hayvanların en çok yavru olanları tercih ediliyor bu durumda da Kangal yavru fiyatları merak konusu. İlk keşfedildiklerinde bekçi ve çoban köpeği olarak kullanılan bu ırktaki köpekler, Anadolu kültüründe büyük yer tutuyor ve herkes bir kangala sahip olmak istiyor. Güç onlar için en doğru tanımdır. Bu özellikleri ile saldırgan kurtlarla baş edebilen tek köpek cinsi unvanı da onların. Her türlü iklim koşullarında amaçlarına ulaşmak için mücadele etmesini bilen kangallar, soğuk ya da sıcak havaya aldırmaksınız en sadık şekilde görevlerini yaparlar. Bu açıdan da çobanların en vazgeçilmezi haline geldiler.
Kangal Köpeğinin Fiziksel Özellikleri
Anadolu Çobanı ismi ile de anılan Kangal köpeği, cüssesi ve heybetli görünüşü ile adeta bir aslan edasıyla yürürler. Dev köpekler olarak da tanımlanır ve bu kadar iri vücuduna rağmen küçük kulakları da son derece etkilidir. En uzaktaki kıpırtı seslerini bile işitebilen kangal köpekleri ve Kangal yavru fiyatları son günlerde en çok aranan ve merak edilen konular arasındadır. Gözleri kafasına göre küçük olmasına rağmen görme konusunda da büyük yetenek sahibidir. Genellikle gözlerinin rengi altın renginde ya da kahverengi tonlarındadır.
Kalın ve güçlü boynu, sarkık dudakları ve çok güçlü dişleri ile adeta düşmanının korkulu rüyasıdır. Genellikle erkek olan kangallar 90 santimetreye kadar uzayabiliyorlar. Bu erkek kangal köpeklerinin kiloları da hiç azımsanmayacak derecede. Yetişkin bir erkek kangal 60 kiloyu zorlayabilir. Dişileri ise erkeklere nazaran daha az kilo ve boya sahip olurlar. Yetişkin bir dişi kangal en fazla 77 santim ve 60 kiloya kadar çıkabiliyorlar. İyi ve eğitimli bir kangal istiyorsanız size yavru bir kangal almanızı tavsiye ederiz. Kangal yavru fiyatlarıuygun olarak sizlere sunuluyor.
Kangal Köpekleri Pahalı Mı?
Eğer bir kangal köpeği sahiplenmek istiyorsanız öncelikle size tavsiyemiz yavru bir kangal edinmenizdir. Sizin yanınızda büyüyen ve yetişen kangal köpekleri sizin isteğinize göre eğitilecek ve sizin sözünüzden asla çıkmayacaktır. En çok kangal fiyatları ve Kangal yavru fiyatları merak ediliyor. Bir köpeği güçlü ve sadık kılan fiziksel özelliklerinin yanı sıra karakteristik yapısıdır. Bu, bir köpek sahiplenmeden önce dikkate alınması gereken en önemli şeydir. Örneğin Kangal köpeği, özelliklerine göre bekçi köpeği olarak uygundur. Genel olarak sessiz ve uyumlu bir karakteri olan kangal köpekleri tahrik edildiklerinde ya da kızdırıldıklarında ya da ciddi bir düşmanla karşı karşıya kaldıklarında onları kimse durduramaz. Çocuklarınızla ve aile bireylerinizle de son derece iyi geçinen ve iyi zaman harcayan kangal köpekleri aile bireylerine de asla zarar vermeyi düşünmezler. Narin ve hassas yapıları ile dikkat çekerler. En iyi fiyattan yavru kangal köpeklerini de bulabileceğiniz sitemizden köpek alımı yapabilirsiniz.


Fotoğrafları:


İletişime Geç: