Golden Yavru Fiyatları ve Karakteristik Özelliği

PAYLAŞ
Golden Yavru Fiyatları ve Karakteristik Özelliği

Köpeğin Özellikleri:

  • IRK
  • CİNSİ
  • ANNE
  • BABA
  • DOĞUM TARİHİ
  • TESLİM TARİHİ

Köpeğin Seceresi:


Açıklama:

Altın köpek olarak da bilinen Golden cinsi köpekler dünyanın en popüler köpek ırklarından biridir. Kökeni oldukça karışık olan bu güzel ve tatlı arkadaş, sularda, bataklıklarda ve tarlalarda avcılık yapan sarı köpekler olarak bilinir. Ancak bugün, Golden köpeği bir aile hayvanı olarak çok fazla tutulmaktadır. Atalarının ilk olarak 19. yüzyılda Rus sirklerinde ortaya çıktığı söylenir. Daha sonra yapılan ırk çalışmaları ile bu cins köpekler günümüze kadar getirilmiştir. Bugün en çok Golden cinsi köpek kaç lira? Sorusu soruluyor. Zira insanlar iyi ve sadık bir dost arayışı içinde.

Golden Cinsi Köpeklerin Özellikleri Nelerdir? 

Mutlu köpek olarak da bilinen Golden, son derece zeki ve sevecen kişiliği ile görenleri kendine hayran bırakır. Ülkemizde en sevilen köpekler arasında yer alan bu cinsin aile ortamına kolayca uyum sağlayabileceği bilinmektedir. Ayrıca çocuklarla olan mükemmel iletişimi onu popüler bir köpek yapmaya yetiyor. Doğası gereği son derece sevecen ve nazik olan Golden köpeği inanılmaz bir kişiliğe sahiptir. Her zaman anlayışlı, sevecen ve nazik olan cins, onu dünyanın en popüler evcil hayvanı yapmak için yeterlidir.

Sadece bir aile köpeği olarak değil, aynı zamanda mükemmel bir bekçi köpeği olarak da yetiştirilmektedir. İnsanlara karşı nadiren saldırgan davranışlar gösterdiği bilinmektedir. Oldukça zeki olduğu için eğitmek ve yeni şeyler öğrenmek çok kolaydır. Sakin kalmaktan her zaman mutlu olan Golden cinsi köpek kaç lira? Diye merak ediyorsanız, nerede olursa olsun her zaman huzur içinde yaşamayı tercih eden bu köpekler size de huzur verirler. Golden cinsi köpekler çok zeki ve nazik bir ifade ile güçlü bir görünüme sahiptir. Baş, iri gövdesine oranla geniş ve güçlü ağızlara sahiptir. Gözleri genellikle koyu tonlardadır.

Kulakları orta büyüklüktedir ve hafif bir ifade verir. Ağız, son derece güçlü ısırıklara izin veren kaslı bir yapıya sahiptir. Oldukça geniş omuzlu, dengeli ön ve arka ayakları vardır. Golden köpeği çok yoğun ve havadar kürkü ile tanınır. En yaygın renk, krem tonunun yanı sıra altındır. Golden erkek köpeğinin ortalama ağırlığı 35 kg iken dişilerde 30 kg civarındadır. Bu kadar güzel ve sütün yetenekleri olan Golden cinsi köpek kaç lira? Şimdilerde en çok bu merak ediliyor.

Golden Köpeklerinin Sağlık Durumu Nasıldır? 

Golden köpeğinin sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmesi için her zaman kaliteli beslenmesi gerekir. Besinleri onun kişiliğine göre uygun olarak ayarlanması çok önemlidir. Köpeğin tımar uygulamasını ve düzenli beslenmesini asla ihmal etmeyin. Golden köpeğinin ortalama yaşam beklentisi 10 ila 12 yıl arasında değişir. Peki, Golden cinsi köpek kaç lira? En uygun fiyatları sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca parazitlere karşı aşılama da ömrü uzatır. Köpeğinizin formda kalması için günlük eğitim ihtiyaçlarını karşılamanız gerekir.

Golden Köpeklerin Bakımı Nasıl Yapılmalı? 

Golden köpeği, hayati faaliyetlerini en üst seviyede tutabilmek için her zaman düzenli bakıma ihtiyaç duyar. Diğer köpek ırklarında olduğu gibi, cildin en iyi durumda kalması için kürkün haftada birkaç kez taranması önerilir. Yılda birkaç kez ılık bir suyla banyo yaptırılması sayesinde tüyleri arasındaki ölü kılları kolayca temizleyebilirsiniz. Golden cinsi köpeğinizin egzersiz ihtiyacını karşıladıktan sonra nemli bir bez ile vücudu ve kulakları mutlaka silinmelidir. Bu genellikle kulak içinde biriken bakterilere karşı en etkili çözüm yoludur. Golden cinsi köpek kaç lira? En uygun fiyat desteği ile sitemizden köpek alımı yapabilirsiniz.


Fotoğrafları:


İletişime Geç: