Av Köpeği Yavru Fiyatı

PAYLAŞ
Av Köpeği Yavru Fiyatı

Köpeğin Özellikleri:

  • IRK
  • CİNSİ
  • ANNE
  • BABA
  • DOĞUM TARİHİ
  • TESLİM TARİHİ

Köpeğin Seceresi:


Açıklama:

Avcılık pek çok kişi için bir yaşam felsefesi, bir tutku ve vazgeçilmez bir hobidir. Ava gitmeden duramayanların da en sadık ve en önemli yardımcısı sahip olduğu iyi bir av köpeğidir. Avcılık sporunu seviyorsanız mutlaka yanınızda avlanma becerisi yüksek, koku yeteneği güzel, gürültü yapmayan, sessizce bekleyip pusuda yatabilen, eğitime açık ve zeki bir köpeğiniz olması gerekir. Bu açıdan da en çok istenen ve aranan şey av köpeği yavru fiyatı oluyor. Çünkü avcıların büyük çoğunluğu ev köpeğini kendisi büyütmek ve yetiştirmek istiyor.
Av köpeği ırkları ve özellikleri yazımızı okuyarak sahiplenmek istediğiniz köpek hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Köpeklerin evcilleştirilmesinden sonra insanlar köpeklerle avlanmaya başladılar. Bir köpeğin avcılıkta iyi olması için eğitime açık, dayanıklı, atletizm ve av bulmaya açık niteliklere sahip olması gerekir. Av köpeği yavru fiyatı size en uğun fiyat seçenekleri ile sunuluyor.
Av Köpeklerinin Genel Özellikler
Av köpeği yavru fiyatı listesinden dilediğiniz av köpeğini seçerek avlanma tutkunuzu daha da eğlenceli ve mutlu geçirebilirsiniz. Genel olarak en yaygın av köpekleri, koku alma yetenekleri son derece gelişmiş köpeklerdir. Avlamayı planladığınız şey, alınacak köpeğin türünü belirler. Üstün koku alma yetenekleri sayesinde avlanma konusunda sizin en büyük yardımcınızdır. Uzaktan avladığınız ve uzağınıza düşen av hayvanını da bulmak onların işidir. Av köpekleri aldıkları eğitimlere göre de kuş köpekleri, koku alma köpekleri gibi yeteneklerine göre isimlendirilirdir. Size son derece sadık olan bu köpekler, avcılık zamanlarında en büyük yardımcınız olacaklardır.
Av Köpeklerinde Koku Alma Özelliği
İyi bir av köpeğinin iyi derecede koku yeteneğinin olması beklenir. Bu köpekler burnu ile avını takip eder ve avlanırken ses çıkartmadan avının düşmesini bekler. İyi derecede koku yeteneğine sahip olan bu köpekler, yalnızca av avına odaklanır. Avını sonuna kadar kovalayan ve mutlaka başarılı olan hayvanlardır. Bugün en çok av köpeği yavru fiyatı merak ediliyor. Sitemizden bilgi alabilirsiniz.
Av Köpeği Irkları
Av konusunda üstün özelliği olan pek çok köpek türü vardır. Türkiye’de en çok tanınanlar arasında kangal başta olmak üzere, labrador, golden, Amerikan tilkisi, Alman kurdu gibi pek çok köpek avlanma konusunda yeteneklidir. Bunlardan birinden bahsetmek gerekirse. Örneğin labrador, av için muhteşemdir. Labrador, en popüler kuş köpeklerinden biridir. Bu enerjik, hevesli ve sadık köpek ırkı soğuğa dayanıklıdır ve soğuk suda yüzebilir. Labrador köpekleri genellikle ördek avı için en iyisi olarak kabul edilir. Avlanmadıkları zaman, neşe ve samimiyetleri sayesinde iyi bir aile köpeği olurlar. Boyları 55 ile 60 cm, ağırlıkları ise 25 kg ile 36 kg arasındadır.Av köpeği yavru fiyatı konusunda labradorları da inceleyebilirsiniz. Labradorlar gibi Golden türü de bir kuş köpeğidir. Kuşları ve diğer küçük avları avlamak için mükemmeldirler.
Altınlar sadık, hevesli ve eğitilebilirdir. Harika ev köpekleri yaparlar ve çocuklarla çok iyi anlaşırlar. Boyları 53 ile 60 cm, ağırlıkları ise 25 kg ile 34 kg arasındadır. Size bahsedeceğimiz bir diğer ırk ta Amerikan tilki köpeğidir. İyi koku alabilen bu hızlı koşan köpekler avlanmalarıyla tanınırlar. İngiliz köpekleri ile yetiştirilen cins ilk olarak tilki avlamak için kullanılmıştır. Zamanla buna geyik avcılığı da dahil oldu. Tilki köpekleri sevgi dolu ve sadık arkadaşlardır, ancak yüksek enerji ve dayanıklılık için çok fazla günlük egzersize ihtiyaçları vardır. Boyları 53 ile 71 cm, ağırlıkları ise 27 kg ile 31 kg arasındadır. Siz de dilediğiniz zaman sitemizden köpek alımı yapabilirsiniz.


Fotoğrafları:


İletişime Geç: