Amerikan Akita İnu Yavru Fiyatı

PAYLAŞ
Amerikan Akita İnu Yavru Fiyatı

Köpeğin Özellikleri:

  • IRK
  • CİNSİ
  • ANNE
  • BABA
  • DOĞUM TARİHİ
  • TESLİM TARİHİ

Köpeğin Seceresi:


Açıklama:

Akita köpek ırkının sahibine olan bağlılığını hepimiz biliyoruz. Amerikan Akitaİnu yavru fiyatıcinsinin dış görünüşünün çekiciliğinin yanı sıra koruma içgüdüsü nedeniyle de son derece agresif bir konumdadır. Akita, yavru Spitz olarak adlandırdığımız en büyük Japon köpek ırkıdır. Cömertliği, biçimli gövdesi, güçlü ve benzersiz görünümü, onu ilk bakışta diğer ırklardan ayırır. Görünüşte, Akita köpeği uzun ve geniş olduğundan biraz daha uzundur ve derin ve geniş bir göğsüne sahip olduğu bilinir. Bir Akita yavrusu sahiplenmeye karar vermeden önce, ırkın karakter yapısını, eğitilebilirliğini ve ona sunulacak habitat ile kendi habitatımız arasındaki örtüşmeyi mutlaka araştırmak gerekir. Akita yavrularının sıradan ırklardan farklı bir yapıya sahip olduğu konusundaki kişisel tavsiyem göz ardı edilmemeleri gerektiğidir.
Amerikan Akitaİnu yavru fiyatı cinsinin de her cins gibi bireysel bir karakterin yanı sıra evrensel bir karaktere sahip olduğunu da göz önünde bulundurarak, hayatımıza yeni bir arkadaş edinmeye karar vermek gerekir. Akitaİnu fiyatının bugünkü pandemi sürecinde olması gereken fiyat skalasının üzerinde olması olağan bir durum olarak dikkat çekiyor. Baş şeklindeki üçgen görünümüyle vücuttan ayrılır.
Özellikleri
Spitz ucu dediğimiz en büyük Japon türüdür. Ağırbaşlılığı, formalitesi, güçlü ve eşsiz görünümü ile diğer ırkların ilkleri arasında yerini almıştır. Güçlü kasları, büyük bir kafası ve kısa bir çenesi vardır. Derin ve geniş bir göğsü vardır. Beyaz olanlar siyah buruna sahiptirler. Dudaklar siyah, kalkık ve kavislidir. Bir kedi gibi perdeli ayakları vardır ve aynı derecede iyi bir yüzücüdür. Kalın ve ince olmak üzere iki tüyleri vardır. Amerikan Akitaİnu yavru fiyatı, başına buyruk bir köpektir. Ailesine karşı şefkatli ve sevecendir. Zeki, cesur ve cüretkardır. Bu detay, Akita Puppy’nin zorlu eğitimi için çok önemlidir. Akitaİnu mükemmel bir bekçi köpeğidir. Japon anneler çocuklarını ve ailelerini ona emanet etmektedir.
Çocuklara karşı hoşgörüsüzdürler. İtaat edilebileceği ve kolayca sıkılabileceği için biraz ısrar gerekir. Akita her zaman ailesiyle birlikte olmak ister. Japon Honshu adasının Akita bölgesinden geliyor. Yüzyıllardır korunmuştur. Bugün, Japonya’nın saygıdeğer bir doğal anıtı olarak kabul edilir. Başlangıçta Japon imparatoru için bekçi köpeği olarak kullanılmış, dövüş, geyik ve ayı av köpeği, kızak köpeği, polis ve askeri çalışma köpeği olarak kullanılmıştır. İyi bir hazırlıkla yoğun karda çalışabilir. Su kuşlarını sudan çıkarmak için çok hevesli. Bu köpeğin küçük heykelciklerinin de sağlıklarının iyi olduğu söyleniyor. Hastaların önce sağlığına kavuşacakları bir hediye olarak verilir ve gönderilir. Önce Amerika’ya götürülür ve bir gecelemede için dünyaya yayılır. Farklı çoğunluktalardır, Akita ve benzerleri arasında birçok benzerlik var.
Kökenleri
Bu cins ilk olarak 1603 yılında Japonya’nın Amerikan Akitaİnu yavru fiyatı vilayetinde (Japonya ülkesinin temellerinden birinci düzey idari bölümler) ortaya çıktı. O zamandan beri, savaş halinde avlandıkları için avcıların yardımcıları oldular. 300 Alman yıl sonra, bu Amerikan sınıfı, Shepherd Wolf veya English Mastiff gibi diğer ırklarla çaprazlandı ve daha büyük ırklarla sonuçlandı. 1910’da dövüş yasaklandı ve bu sınıf o kadar popüler oldu ki, 20 yıl içinde dokuz farklı Amerikan Akitaİnu yavru fiyatı yaratıldı. Ayrıca İkinci Dünya Savaşı’ndan kalma bu hayvan alayının askeri kıyafetinden de bahsetmeyi unutmayalım. O zaman ABD Ordusu, Alman Çoban Köpekleri dışındaki tüm köpekleri ölüme terk etti. Alman Çobanlarının tutulmasının nedeni, kolluk kuvvetlerinde kullanılmalarıydı. Sitemizden köpek alımı yapabilirsiniz.


Fotoğrafları:


İletişime Geç: