American Cocker Yavru Fiyatı

PAYLAŞ
American Cocker Yavru Fiyatı

Köpeğin Özellikleri:

  • IRK
  • CİNSİ
  • ANNE
  • BABA
  • DOĞUM TARİHİ
  • TESLİM TARİHİ

Köpeğin Seceresi:


Açıklama:

İngiliz bir köpek ırkı olarak biliniyor. Uzun kulakları ve tüylü yapısı ile dikkatleri kolay bir şekilde üzerine çekebilir. Av köpeği olan cinsleri, dünyamızda en çok sahiplenilmek üzere bulunuyor. Sevimli görünümleri sayesinde dikkatleri kısa süre içerisinde üzerlerine çekebilirler. Çocuklar American cocker yavru fiyatı hakkında bilgi edinebilir. Çünkü çocuklar yavruları ile vakit geçirmeyi çok seviyorlar. Çocukların ruhları temiz olduğu için köpekleri seveceklerdir.1940 yıllarında İngiliz ve kanada köpeği olarak kabul edilmiştir. Narin ve aynı zamanda hareketli olan yapısı sayesinde insanların desteklerini ve sevgisini kazanmışlardır. Ev ortamında, iş yerinde ve buna benzer çok alanda bakımları kolaydır. Bakımlarının kolay olması, birçok kişi tarafından araştırılmasını sağlıyor.
American Cocker Yavru Fiyatları Sabit Midir?
American Cocker yavru fiyatı yavrularının fiyatları sabit değildir. Çünkü boyutları, ihtiyaçları, renkleri ve buna benzer birçok olgudan dolayı fiyat aralıkları değişiyor. Satın almak isteyen kişiler bu ve buna benzer durumları göz önünde tutarlar. Boyu ortadır erkek olanları 30-36 cm arasında değişim gösterirken büyük olanları ise 40-45 cm arasında değişim gösteriyor. Ağırlıkları erkek olanlar 10-14 arasında değişirken dışı olanları ise 15kg arasında farklılık gösteriyor. Bedensel anlamda hareketli olmaya çalışmaları güzeldir. Bir eşyayı sahibine istediği zaman getirebilir. Sus köpeği gibi değildir. Tamamen burun koku alma sistemleri gelişmiştir. Güzel görünümleri vardır ve dikkatleri kolayca üzerine çekebilir. İnsanların evlerinde yanında olmasını istedikleri köpek türüdür.
American Cocker Yavru Fiyatı Nedir?
Köpek cinslerinin fiyatları aynı değildir. Her birinin yaşam süresi, cinsi ve rengine göre fiyatları değişim gösteriyor. Yaşlılarla ve çocuklar ile zaman geçirerek sosyalleşme yolunda ilerleyebilir. Çocuklar ile ev hayvanlarıyla ve birçok canlı ile iyi geçinme kapasiteleri vardır. Kolayca bir canlıya zarar veren eğilimleri yoktur. İyi anlamda sevgi, şefkat ve güzel kalbe ihtiyaçları vardır. Yuvarlak kafa yapısı ile çevreli çene köşe kısmı vardır. Sarkan ve uzun kulakları ile tatlı bir görünüm ortaya çıkarıyor. Sırt kısmı kısadır ve omurilik kısmı ise kemikli bir yapıya sahiptir. Düz önde olan bacakları sayesinde vücudu asılı gibi görünür. American Cocker yavru fiyatı öğrenilmelidir.
American Cocker Yavru Fiyatı Uygun Mudur?
American cocker yavru fiyatı özelinde fiyat insanların bütçeleri göz önüne alındığı zaman uygundur. Kısa sürede belirli bir birikim elde edilerek satın alma imkânları vardır. Bakımları yapılırken senede iki ve üç defa olmak üzere yapılmalıdır. Alanında profesyonel olan kişiler tarafından bakım yapılırsa daha iyi olabilir. Çünkü bakım yapmak tüylerinde ve deri altlarında olası bir şekilde ortaya çıkan pireleri önler. Beden sağlıkları korunmuş olur ve hastalık riskleri ortaya çıkmaz. Her gün düzenli olacak şekilde fırçalama ve tarama çalışmalarına devam edilmelidir. İmkân ve zaman varken ihmal etmemek gerekiyor. Çünkü hastalık oluşursa, köpeğin vücut sistemi zayıf düşebilir. Risk almak yerine her zaman için önlem alınmalıdır.
American Cocker Yavru Fiyatı ve Bakım Süreci
American Cocker yavru fiyatı ile alış işlemi tamamlanır. Alış yapıp, köpeği satın almak isteyen kişiler site ile iletişim halinde kalabilirler. Site, köpek seçiminde sizlere çok destek olabilir. Bakımının yapılması enfeksiyonlara yakalanma riskini azaltır. Çünkü kulak arkasında ve göz kısmında enfeksiyon bakterileri her zaman türer. Bunlar taranır ve yıkanır ise kısa sürede ortadan kalkar. Kulak kısımları sık aralıklar ile silinmelidir. Göz kısmı ise uzman bir veteriner aracılığı ile muayene edilmesi gerekiyor. Genel anlamda bakıldığı zaman neşeli ve canlı bir yapısı vardır. Oyun oynamaktan büyük bir keyif alırlar ve her zaman dost canlısıdırlar. Sitemizden köpek alımı yapabilirsiniz.


Fotoğrafları:


İletişime Geç: