Alman Kurdu Yavru Fiyatı

PAYLAŞ
Alman Kurdu Yavru Fiyatı

Köpeğin Özellikleri:

  • IRK
  • CİNSİ
  • ANNE
  • BABA
  • DOĞUM TARİHİ
  • TESLİM TARİHİ

Köpeğin Seceresi:


Açıklama:

Alman kurdu; Alman çoban köpeği ya da K9 polis köpeği olarak da bilinir. Bir takım ırk çalışmaları sonucu ortaya çıkan ve geliştirilmesi neredeyse otuz yıl süren bir köpek cinsidir. Cesur, akıllı, güçlü bir köpek olması sayesinde bekçilik, polislik, arama kurtarma ve rehberlik gibi birçok görevi başarı ile yerine getirebilecek kabiliyete sahiptir. Alman kurduDünya’da en çok tercih edilen köpekler arasında ilk ona girer. Eğlenmeyi seven bir köpek olmasına rağmen mesafeli duruşu vardır çünkü iyi bir koruma ya da bekçi köpeği ruhunu yansıtır. Alman kurdu yavru fiyat bakımından geniş bir fiyat farklılığına sahiptir.
Alman kurdu yavru fiyatı, yetişkin köpeklere göre daha uygundur. Sizler de hem arkadaş hem koruyucu bir köpek sahibi olmak istiyorsanız Alman kurdu köpekler tam size göre. Yetişkin almak yerine yavru bir Alman kurdu tercih ederseniz, köpeğinizde sizinle birlikte büyümüş olur. Onun her anına şahit olup eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Üstelik eğitimini de siz vermiş olursunuz. Köpeğiniz sizinle büyüdüğünde size daha çok bağlanmış olur.
Alman Kurdu Köpeklerin Özellikleri
Erkek Alman kurtlarının boyu 60-65 cm uzunluğu kadardır. Dişilerde ise boy 50-55 cm uzunluğundadır. Son derece zeki ve eğitilebilir olması nedeniyle bu köpekleri eğitmek çok önemlidir. Eğitime oldukça açık bir köpek olması bakımından ona yavruyken gösterdiklerinizi uzun süre unutmayacaktır. Ona bol bol egzersiz yaptırmak gerekmektedir. Son derece zorlu şartlara bile ayak uydurabilirler. Tehlike anında sahibine haber veren ve onu korumaya çalışan bu köpek cinsi sadece polis değil ailelerinde tercih ettiği bir köpek cinsidir. Alman kurdu yavru fiyatı iyi bir eğitimden sonra mükemmel hünerler sergileyebilirler. Yabancı kişilere karşı temkinli durması onu saldırgan bir köpek yapmıyor elbette ki. Sahibine son derece bağlı bir köpek olması nedeniyle çok iyi bir koruma huyu da vardır. Yalnız kalmayı hiç sevmeyen bu köpekler uzun süre yalnız bırakılırsa agresif hareketler gösterebilir. Bu yüzden mutlaka her gün vaktinizi ona ayırmalısınız.
Alman Kurtlarının Sağlığı ve Bakımı
Alman kurtları sağlıklı bir beslenme ve egzersizleri sağlanırsa uzun yıllar yaşayabilir. Köpeğinizin her daim sağlıklı kalmasını istiyorsanız sağlıklı beslenmesine dikkat etmelisiniz, veteriner kontrollerini ihmal etmemelisiniz ve kişisel bakımını aksatmamalısınız. Alman kurdu yavru fiyatıözelinde bağışıklık sistemini korumak için mutlaka aşılarını yaptırmalısınız. Tüylerini köpek tarağı ile tarayabilirsiniz. Günlük egzersizler için koşu, yürüyüş, oyun gibi aktiviteleri beraber yapabilirsiniz. Bu sayede siz de hareketli ve sağlıklı vakit geçirebilirsiniz. Unutmayın, köpekler bizim en iyi dostlarımızdır. Size her açıdan çok iyi geleceklerdir. Yavru Alman kurtlarınızın sağlığı için beslenmesine önem vermelisiniz. Kaliteli mamalar size yardımcı olacaktır. Beslenme her hayvan için önemlidir. Dengeli beslenmesine dikkat etmeniz köpeğinizin sağlığı açısından çok önemlidir.
Yavru Alman Kurtlarının Fiyat Aralığı
Alman kurdu yavru fiyatı bazında çok değişiklik gösterir. Sahip olmak isteyen hayvan severler kendi bütçelerine göre Alman kurdu yavru fiyatı araştırması yapıp en uygununa sahip olabilirler. Bu fiyatlar köpeğin orijinal olup olmadığına göre değişiklik gösterebilir. Bazı satıcılar köpeğin ırkı orijinal olmasa dahi pahalı fiyatlara satmaktadırlar. Alman kurdu yavru fiyatı araştırması yaparken mutlaka melez olup olmadığına bakılmalı, detaylı bir şekilde incelenmelidir. Özel olarak yetiştirilmiş ve eğitimi verilmiş Alman kurtları fiyatı, Alman kurdu yavru fiyatı arasında epey fark vardır. Sizlerde hem fiyat konusunda hem ırk konusunda güvenilir bir siteden köpek sahibi olmak istiyorsanız sitemizden bilgi alabilirsiniz.


Fotoğrafları:


İletişime Geç: